Bölgesel İncelme

Bölgesel zayıflama, vücutta, yağ tabakası ve kilonun yoğunlaştığı bir bölge hedeflenerek, teknolojik cihazlar ile uygulanan zayıflama yöntemidir.Bölgesel incelmede spor ve diyet koşulu göz önünde tutulması gerekir.

Bölgesel zayıflama uygulaması genellikle daha çok;

  • Göbek
  • Kol
  • Bacak
  • Basen

gibi yağ depolanması nedeni ile oluşan fazla kiloların bulunduğu bölgelere uygulanmaktadır.

VacuShape
Vacuum Trademil

Vacushape ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Yarım saatte 2500 kalori yaktıran cihaz, zayıflamak ve sıkılaşmak isteyen ve klasik spor egzersizlerinden daha üstün bir çalışma yapmak isteyenler için büyük bir fırsat. Vacushape ile yapılan yürüyüş ya da koşu, cihazın içerisinde yer alan yüksek teknoloji ile geliştirilmiş kızılötesi ışınlarının vücuda çarparak cildin en üst tabakları tarafından emilir, ısıya dönüştürülür ve vücut içine daha fazla nüfus edilir. Vücutta kan akışını aktive edecek ve vücudun için ısıtarak kılcal damarların genişlemesi yoluyla metabolizmayı hızlandıracak şekilde tepki oluşturur. Sonuç olarak bu ışınlar sirkülasyon bozukluklarını ortadan kaldırıp yenilenme gücünü artırarak vücudumuzun metabolik fonksiyonlarını iyileştirir. Diğer yandan vakum teknolojisiyle donatılmış cihaz, düşük atmosferik basınç ortamında ortalama gün içine yayılan 2500 – 3000 kalori yakımını sağlar.

RollShape
Roll Masagger

Roll masajı, vücuda şekil veren, daha pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olan kanıtlanmış bir yöntemdir. Yeni ve dinamik çubuklar hızlı sonuçlarıyla oldukça etkilidir.

Roll masajı dönen silindire sabitlenmiş ahşap çubuklar sayesinde gerçekleştirilen lenf masajıdır. Masaj selülit azaltır, vücudunuza şekil verir, ciltteki sarkmaları toparlar ve fazla yağları yakmanıza yardımcı olur.

Spor sonrası vücutta biriken laktik asit ve ödemin tüm vücut çalışması ile vücuttan kolaylıkla atılmasını sağlar.